Zwrot pojazdu


TWOJA UMOWA WKRÓTCE SIĘ ZAKOŃCZY

Kontakt z Klientem

OK TRUCKS skontaktuje się z Tobą przed zwrotem pojazdu, aby poinformować o opcjach wygaśnięcia umowy

Wstępna ocena

Szczegółowy raport o stanie pojazdu wydany przez niezależną jednostkę jest oferowany na koszt IVECO

Naprawa pojazdu

Pojazd naprawiany jest w certyfikowanych warsztatach IVECO zgodnie z wymaganiami klienta

Zwrot pojazdu

Przekazanie pojazdu i końcowa ocena jest przeprowadzana przez niezależnego usługodawcę zgodnie z obowiązującymi umowami dotyczącymi zwrotu.

Jeśli jesteś uzytkownikiem pojazdu IVECO i Twoja umowa odkupu wkrótce wygaśnie, zalecamy zapoznanie się z naszymi instrukcjami dotyczącymi zwrotu.

Zapisz się do biuletynu

Otrzymuj powiadomienia e-mailem o ofertach i nowościach OK Trucks

Dziękujemy za rejestrację na stronie OK Trucks.
Wkrótce otrzymasz Nasz „newsletter” ze specjalnymi ofertami i dodatkowymi informacjami
Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Odpowiedz na wszystkie poniższe stwierdzenia

Potwierdzam zapoznanie się z Informacją o polityce prywatności oraz wyrażam zgodę na cele i procesy, o których mowa poniżej:

DZIAŁANIA MARKETINGOWE przetwarzanie moich Danych przez IVECO Poland Sp. z o.o., w formie papierowej, automatycznej lub elektronicznej, w tym pocztą zwykłą lub elektroniczną, telefonicznie (np. automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks) i z wykorzystaniem wszelkich innych środków (np. witryn internetowych, aplikacji mobilnych), w celu przesyłania informacji handlowych oraz reklam produktów i usług, jak przedstawiono w sekcji 2(v) Informacji o polityce prywatności:

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym IVECO Poland Sp. z o.o. należącym do Iveco Group, a także autoryzowanym dealerom i dystrybutorom oraz przetwarzanie Danych przez takie podmioty w celu wysyłania informacji handlowych oraz reklamowania produktów i usług lub przeprowadzania badań rynku, jak przedstawiono w sekcji 2(vi) Informacji o polityce prywatności: