GWARANCJA

IVECO Elements, jedyna gwarancja na pojazdy OK Trucks Premium

Elements to szeroki zakres spersonalizowanych usług serwisowych służących do utrzymania w idealnym stanie kupionego używanego pojazdu Iveco kategorii Premium. Klient może wybrać poziom serwisu i kosztów stałych na miarę swoich potrzeb i możliwości.

Gwarancja zapewnia w razie awarii możliwość korzystania z sieci 2000 punktów pomocy drogowej wykonujących naprawy, przez całą dobę i wszystkie dni w roku pod numerem 080048326000.

„Elements”, z których składa się gwarancja na pojazd:

Elements zapewniają elastyczność wyboru dowolnej kombinacji głównych „elementów” wchodzących w skład ogólnej oferty, aby klient mógł sam utworzyć taki pakiet, jakiego potrzebuje.

 • Drive line
  Naprawy silnika, układu wtryskowego, skrzyni biegów, wału napędowego, osi.
 • Maintenance
  Przeglądy, smarowanie oraz wymiana olejów i płynów zgodnie z podręcznikiem serwisowania i napraw.
 • Extra drive line
  Wszystkie naprawy z wyjątkiem silnika, układu wtryskowego, skrzyni biegów, wału napędowego, osi. Np. instalacja elektryczna.
 • Wear
  Sprzęgło, hamulce, klocki, tarcze hamulce, bębny (przetaczanie), uszczelka bębna hamulcowego.

Gwarancja Iveco na pojazdy OK Trucks Comfort

Także kupując pojazd OK Trucks Comfort klient może wybrać gwarancję ważną w całej Europie:

 • Obejmuje główne podzespoły układu napędowego, układu zawieszenia, kabiny i podwozia, włącznie z elementami złącznymi ramy pomocniczej.
 • Pojazdy OK Trucks Comfort z gwarancją są poddawane określonym kontrolom w celu wykazania ich jakości i stanu.
 • Tylko dla pojazdów nie starszych niż 5 lat.
 • Okres ważności 12 miesięcy.

USŁUGI FINANSOWANIA

OK Trucks i Iveco Capital oferują klientom różne metody finansowania ułatwiające im nabycie używanego pojazdu: leasing operacyjny i finansowanie z możliwością wliczenia dodatkowych usług, jak ubezpieczenie AC oraz ubezpieczenie od pożaru i kradzieży.


OK TRUCKS MOBILITY CARE

Serwis "Mobility Care" to gwarancja spokoju w przypadku awarii pojazdów używanych OK TRUCKS poprzez zapewnienie holowania i naprawy wszystkich pojazdów użytkowych. Mobility Care można również łączyć z gwarancją fabryczną Iveco na układ napędowy.

 • Obejmuje całą Europę poprzez autoryzowaną sieć serwisową
 • Czas obowiązywania do 3 lat od aktywacji usługi
 • Dedykowane telefoniczne centrum obsługi 24/24, 7/7 dni w tygodniu
 • Wielojęzyczne centrum telefoniczne

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach, skontaktuj się z nami lub odwiedź jeden z punktów OK Trucks. Zespół fachowców z przyjemnością Ci doradzi, jakie produkty i usługi będą najlepiej pasowały do Twoich potrzeb.

Oferty miesięczne

PARTNER LOKALNY

Skontaktuj się z nami

Zapisz się do biuletynu

Odpowiedz na wszystkie poniższe stwierdzenia

Potwierdzam zapoznanie się z Informacją o polityce prywatności oraz wyrażam zgodę na cele i procesy, o których mowa poniżej:

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich Danych przez IVECO Poland Sp. z o.o., w formie papierowej, automatycznej lub elektronicznej, w tym pocztą zwykłą lub elektroniczną, telefonicznie (np. automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks) i z wykorzystaniem wszelkich innych środków (np. witryn internetowych, aplikacji mobilnych), w celu przesyłania informacji handlowych oraz reklam produktów i usług, jak przedstawiono w sekcji 2(iii) Informacji o polityce prywatności:

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym IVECO Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także autoryzowanym dealerom i dystrybutorom oraz przetwarzanie Danych przez takie podmioty w celu wysyłania informacji handlowych oraz reklamowania produktów i usług lub przeprowadzania badań rynku, jak przedstawiono w sekcji 2(iv) Informacji o polityce prywatności: