TWÓJ ASYSTENT SERWISOWY

PEŁEN SPOKÓJ DLA KIEROWCÓW I CIĘŻARÓWEK Nasze trzy pakiety serwisowe (DRIVER CARE, DRIVER & TRUCK CARE, PAYMENT CARE) dbają o to co jest najważniejsze. Zaczynając od zdrowia i bezpieczeństwa kierowcy, poprzez zabezpieczenie pojazdu i ładunku, aż do pełnego spokoju dla kierowcy i pojazdu. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych elastycznych, dostosowanych do Twoich potrzeb pakietów, skontaktuj się z centrum OK TRUCKS.

  • Zasięg terytorialny – cała Europa
  • Dedykowany numer telefonicznej pomocy 24/24, 7/7
  • Wielojęzyczne centrum telefoniczne
POBIERZ BROSZURĘ TOP CARE

WYPEŁNIJ I WYŚLIJ FORMULARZ, A NASZ ZESPÓŁ SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE.

Proszę podać numer telefonu.
Nieprawidłowy adres e-mail.

Pola obowiązkowe są oznaczone *.

Odpowiedz na wszystkie poniższe stwierdzenia

Potwierdzam zapoznanie się z Informacją o polityce prywatności oraz wyrażam zgodę na cele i procesy, o których mowa poniżej:

DZIAŁANIA MARKETINGOWE przetwarzanie moich Danych przez IVECO Poland Sp. z o.o., w formie papierowej, automatycznej lub elektronicznej, w tym pocztą zwykłą lub elektroniczną, telefonicznie (np. automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks) i z wykorzystaniem wszelkich innych środków (np. witryn internetowych, aplikacji mobilnych), w celu przesyłania informacji handlowych oraz reklam produktów i usług, jak przedstawiono w sekcji 2(v) Informacji o polityce prywatności:

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym IVECO Poland Sp. z o.o. należącym do Iveco Group, a także autoryzowanym dealerom i dystrybutorom oraz przetwarzanie Danych przez takie podmioty w celu wysyłania informacji handlowych oraz reklamowania produktów i usług lub przeprowadzania badań rynku, jak przedstawiono w sekcji 2(vi) Informacji o polityce prywatności:

na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym udostępnianie wskazanym przeze mnie wyżej podmiOtom, w celu wysyłania komunikatów handlowych, a także reklam dotyczących produktów I usług lub prowadzenia badan rynkowych, na podany:


Zapisz się do biuletynu

Otrzymuj powiadomienia e-mailem o ofertach i nowościach OK Trucks