STRALIS NP: PEŁEN POTENCJAŁ GAZU ZIEMNEGO

Stralis NP to jedyna pełna gama samochodów ciężarowych napędzanych gazem ziemnym, zaprojektowanych i skonstruowanych tak, aby sprostać niemal wszystkim wyzwaniom drogowym i łatwym wyzwaniom terenowym takim jak logistyka budowlana. Zasięg autonomii do 1 600 km zapewnia moc, wygodę, technologię przekazu oraz autonomię paliwową odpowiednie zarówno do przewozów regionalnych, jak i długodystansowych.

 

BEZKOMPROMISOWA WYDAJNOŚĆ ZA KAŻDYM RAZEM I NIEOGRANICZONY ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

NAJLEPSZA MOC W SWOJEJ KLASIE: SILNIKI CURSOR 9 i CURSOR 13 ZASILANE GAZEM ZIEMNYM

Silnik CURSOR 9 spełniający normy Euro 6 o pojemności skokowej 8,7 litra oraz CURSOR 13 o pojemności skokowej 12,9 litra, udoskonalonym procesie spalania i zoptymalizowanej masie, oferują najlepszą wydajność paliwową w długich trasach.

Wtryskiwacze gazu, magistrala paliwowa i tłoki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą moc i moment obrotowy.

Wzdłużny katalizator trójdrożny przyczynia się do spełnienia rygorystycznych limitów emisji spalin, zapewniając jednocześnie niski poziom hałasu i pozostawiając wystarczająco dużo miejsca na zwiększenie pojemności zbiornika paliwa.

NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE AUTONOMIA PALIWOWA: SKONSTRUOWANA ELASTYCZNOŚĆ

Zbiorniki LNG, CNG oraz kombinacje LNG + CNG w różnych rozmiarach i kształtach: możesz wybrać zbiorniki i układ podwozia, które dokładnie odpowiadają Twoim wymaganiom.

GAZ ZIEMNY VERSUS DIESEL

  • TA SAMA WYDAJNOŚĆ
  • NIŻSZE KOSZTY PALIWA
  • REDUKCJA ZANIECZYSZCZEŃ I HAŁASU
  • 95% REDUKCJI EMISJI CO2 DZIĘKI BIOMETANOWI
  • ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ NA OBSZARACH MIEJSKICH
  • NISKIE INWESTYCJE W INFRASTRUKTURĘ

DOKŁADNA INSPEKCJA I SZCZEGÓŁOWE KONTROLE

Przed wprowadzeniem na rynek nasze pojazdy przechodzą szereg kontroli i inspekcji zgodnie z ustaloną procedurą. Tak więc mimo że nasze pojazdy są używane, nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają pojazdy nie tylko niezawodne, ale i w doskonałym stanie.

Jeśli chodzi o instalacje gazowe w pojazdach, zaświadczamy, że zostały one skontrolowane zgodnie z lokalnymi przepisami.

OD STAREGO DO NOWEGO

Do wszystkich ulepszeń pojazdów używamy wyłącznie oryginalnych części i podzespołów IVECO. Dzięki temu możemy być pewni, że pojazd jest jak najbardziej zbliżony do stanu oryginalnego i będzie miał długie drugie życie.

TAKIE SAME KORZYŚCI JAK W PRZYPADKU NOWEGO POJAZDU

Nasza oferta obejmuje usługi dodatkowe, takie jak gwarancja obowiązująca w całej Europie, usługi wsparcia dla kierowców i samochodów ciężarowych, rozbudowana łączność oraz rozwiązania w zakresie leasingu i finansowania. Profesjonalny zespół pomaga naszym klientom w wyborze najodpowiedniejszego pojazdu używanego zgodnie z ich potrzebami biznesowymi, aby uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny.

STACJA BENZYNOWA IVECO

Zaplanuj swoją następną podróż

Zapisz się do biuletynu

Otrzymuj powiadomienia e-mailem o ofertach i nowościach OK Trucks