OK TRUCKS - MARKA SPECJALIZUJĄCA SIĘ W SPRZEDAŻY I MARKETINGU UŻYWANYCH POJAZDÓW CERTYFIKOWANYCH PRZEZ IVECO.

DOKŁADNA KONTROLA - DO OSTATNIEJ ŚRUBKI

Nasze pojazdy, zanim zostaną wprowadzone na rynek, przechodzą szereg kontroli i inspekcji zgodnie z ustaloną procedurą. Dzięki temu, mimo że nasze pojazdy są używane, nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają pojazdy, które są nie tylko niezawodne, ale i w idealnym stanie.

PREMIUM, COMFORT CZY STANDARD - ZASPOKAJAMY WSZYSTKIE POTRZEBY

Każdy klient ma inne wymagania co do swojego wymarzonego pojazdu - dotyczy to oczywiście również ceny i stanu pojazdu. Aby jak najlepiej sprostać różnym wymaganiom, pojazdy są podzielone na trzy różne kategorie w zależności od wieku, przebiegu i niezbędnych środków regeneracyjnych - STANDARD, COMFORT i PREMIUM

OD STAREGO DO NOWEGO

Do wszystkich napraw pojazdów używamy wyłącznie oryginalnych części i komponentów IVECO. Gwarantuje to, że wszystko w pojeździe jest jak najbardziej zbliżone do pierwotnego stanu i że pojazd ma długie życie przed sobą.

TE SAME KORZYŚCI, JAK W PRZYPADKU NOWEGO POJAZDU

Nawet w przypadku pojazdów używanych nasi klienci mają prawie takie same możliwości, jak w przypadku nowych pojazdów. Obejmuje to szeroki zakres umów dotyczących konserwacji i napraw, gwarancji, finansowania i usług z zakresu mobilności. Profesjonalny zespół wspiera naszych klientów w wyborze idealnego pakietu.

CAŁA HISTORIA

OK TRUCKS jest obecny w ponad 20 krajach. Profesjonalny zespół wspiera naszych klientów w wyborze najodpowiedniejszego używanego pojazdu, aby uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. A jeśli masz problem ze swoim pojazdem, nasz całodobowy bezpłatny numer serwisowy jest do Twojej dyspozycji. Ponadto każdy warsztat IVECO może zaoferować szybką i łatwą pomoc. Dzięki temu każdy klient, bez względu na to, gdzie się znajduje, może łatwo znaleźć w pobliżu kompetentną osobę.

OK TRUCKS, pełna oferta niezawodnych pojazdów używanych.

Zapisz się do biuletynu

Otrzymuj powiadomienia e-mailem o ofertach i nowościach OK Trucks