Katalog uszkodzeń IVECO

Jeśli jesteś użytkownikiem pojazdu IVECO i gwarantowana umowa odkupu jest bliska upływu terminu, zalecamy zapoznanie się z katalogiem uszkodzeń. W naszym podręczniku znajdziesz wytyczne z jasnymi przykładami dopuszczalnych i niedopuszczalnych szkód przy zwrocie pojazdu.

Aby uzyskać więcej informacji, pobierz:
Download Damage Catalog Light Range
Download Damage Catalog Heavy Range

Oferty miesięczne

PARTNER LOKALNY

Skontaktuj się z nami

Zapisz się do biuletynu

Odpowiedz na wszystkie poniższe stwierdzenia

Potwierdzam zapoznanie się z Informacją o polityce prywatności oraz wyrażam zgodę na cele i procesy, o których mowa poniżej:

DZIAŁANIA MARKETINGOWE - przetwarzanie moich Danych przez IVECO Poland Sp. z o.o., w formie papierowej, automatycznej lub elektronicznej, w tym pocztą zwykłą lub elektroniczną, telefonicznie (np. automatyczne połączenia telefoniczne, wiadomości SMS, MMS, faks) i z wykorzystaniem wszelkich innych środków (np. witryn internetowych, aplikacji mobilnych), w celu przesyłania informacji handlowych oraz reklam produktów i usług, jak przedstawiono w sekcji 2(iii) Informacji o polityce prywatności:

MARKETING PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH - przekazywanie moich Danych podmiotom zależnym i stowarzyszonym IVECO Poland Sp. z o.o. należącym do Grupy CNH Industrial, a także autoryzowanym dealerom i dystrybutorom oraz przetwarzanie Danych przez takie podmioty w celu wysyłania informacji handlowych oraz reklamowania produktów i usług lub przeprowadzania badań rynku, jak przedstawiono w sekcji 2(iv) Informacji o polityce prywatności: